קבוצת DDBI

DDBI Group

DDBI הינה חברה ישראלית בעלת ניסיון של למעלה מ 30 שנה בתחום מודיעין עסקי | בדיקות נאותות | איתור נכסים בארץ ובעולם. החברה מספקת אינפורמציה בינלאומית בתחום מודיעין עסקי אסטרטגי ובדיקות נאותות – Due Diligence
אשר נועדו לסייע ללקוחות עסקיים וחברות בקבלת החלטות קריטיות והפחתת סיכון.

פתרונות

בסביבה המשתנה במהירות של הזירה העסקית בימינו, ידע בלעדי מהווה יתרון עסקי משמעותי וכלי משנה משחק. היכולות להשגת מידע מדוייק בזמן הנכון, והסקת מסקנות נכונות מהניתוח שלו, חיונית להיבטים שונים של פיתוח וביצועים עסקיים, כגון מעקב אחר המתחרים , ביצוע מיזוגים, רכישות, השקעות ויצירת שותפויות אסטרטגיות. השגת יתרון זה דורשת יכולות מודיעין גבוהות ובניית אסטרטגיה מחושבת היטב ומבוצעת בקפידה.

הפתרונות שלנו


איסוף ראיות

איתור מידע כלכלי, איתור נכסים ורכוש ברחבי העולם באופן המספק בסיס ראייתי מבוסס לכל הליך משפטי כאשר בתחום זה פיתחנו יכולות ייחודיות באיתור נכסים וכספים ברחבי העולם.

איסוף וניתוח עדויות אנו מציעים מעורבות פעילה במאמצים של לקוחותינו לבסס את הבסיס הראייתי לתיק.

אנו מספקים חומרים רלוונטיים ודוחות על תחומי עניין ספציפיים כדי לסייע לצוות המשפטי של הלקוחות שלנו.

לקדם את האינטרסים של לקוחותינו איסוף הראיות כולל גם זיהוי ואיתור עדים פוטנציאליים ומסייע בהערכת עוצמת הראיות ומבנה הנכסים של היריבים.

 

פתרון סכסוכים עסקיים

ניהול אסטרטגי מקיף לטיפול בסכסוכים מסחריים עסקיים, הבאת כישורי מודיעין ומבצעים מיוחדים לצורך השגת ראיות לזירה המשפטית.

הבנת היריב שלך היא מרכיב מפתח בעת בניית אסטרטגיה למצב מורכב. DDBI   תומכת בתהליכי ליטיגציה על ידי זיהוי נקודות התורפה, האינטרסים, העדיפויות והאסטרטגיה של היריבים שלך.

באמצעות מתודולוגיית המודיעין הייחודית שלנו אנו עוזרים לשפר את קבלת ההחלטות של לקוחותינו ומספקים מידע אשר ע"פ רוב אינו ניתן להשגה. אנו עוזרים ללקוחות שלנו לזהות את הנקודות הרגישות והפגיעות של היריבים שלהם ומספקים גם עדויות להתנהלות בלתי תקינה שלהם באופן שישמש להוכחה בהתנהלות משפטית.

 

ניהול משברים פנימיים

ניתוח תוך פעילויות חקירה סמויות לאיתור פעילויות חריגות ובלתי הולמות בתוך הארגון.

כאשר משבר מגיע, הנזק הגדול ביותר לארגון הוא לרוב תוצאה של ניהול לקוי של המשבר ולא מהמשבר עצמו. קבוצת DDBI  לניהול משברים, ממנפת את יכולותיה על מנת  לעזור ללקוחותיה להתכונן, להגיב ולהתאושש ממשברים פנימיים בארגון.

 

צרו איתנו קשר לקבלת מידע נוסף באופן דיסקרטי.

דילוג לתוכן