קבוצת DDBI

DDBI Group

DDBI הינה חברה ישראלית בעלת ניסיון של למעלה מ 30 שנה בתחום מודיעין עסקי | בדיקות נאותות | איתור נכסים בארץ ובעולם. החברה מספקת אינפורמציה בינלאומית בתחום מודיעין עסקי אסטרטגי ובדיקות נאותות – Due Diligence
אשר נועדו לסייע ללקוחות עסקיים וחברות בקבלת החלטות קריטיות והפחתת סיכון.

מודיעין עסקי אסטרטגי

בין אם ברצונך לשפר את מיקומך בשוק הקיים בתחום שלך, ובין אם לפרוץ לשווקים חדשים, עליך לדעת הרבה על המתחרים והלקוחות שלך בכדי להגיע לאסטרטגיה הנכונה. מיהם המתחרים שלך? האם הם עומדים להשיק מוצר חדש או לצאת בקמפיין חדש? האם יש להם מוצרים חדשים שאתם צריכים להכיר? לאילו מוצרים בשוק כדאי לשים לב?מי הלקוחות שכדאי לנסות לפנות אליהם?


מודיעין עסקי | ריגול תעשייתי | גילוי ריגול עסקי | מודיעין עסקי בינלאומי | מודיעין עסקי תחרותי | מידע עסקי על חברות | מודיעין עסקי חברות | איתור מתחרים

קבוצת DDBI הינה קבוצה ותיקה ומובילה בתחומה בישראל בתחום מודיעין עסקי. הקבוצה מספקת למגזר העסקי והפרטי שירותי מודיעין עסקי , מודיעין כלכלי , מודיעין פיננסי, מודיעין אסטרטגי, בדיקות נאותות ואיתור נכסים מוסתרים בישראל וברחבי העולם.

הקבוצה משמשת כנציגה בישראל בתחום מודיעין עסקי ומודיעין כלכלי למספר חברות בינלאומיות בעלות שם, מהמובילות בעולם.

תחום מודיעין עסקי הוא תחום מורכב אשר דורש דיוק ומחשבה יצירתית, ועל מנת לספק שירות מודיעין עסקי יעיל ומדוייק, אנו עובדים בפריסה בינלאומית ובעלי רשת ענפה של קשרים במדינות רבות דבר המאפשר לנו לספק שירות מודיעין עסקי פיננסי ואסטרטגי חובק עולם.

הצוות שלנו מונה יוצאי יחידות מיוחדות בתחום הפיננסי כלכלי, יוצאי שירותי הביטחון בתפקידי איסוף מידע והפעלה, ואנליסטים מתחומים שונים.

יו"ר הקבוצה עוסק בתחום המודיעין מזה כ 30 שנה, יוצא יחידה מיוחדת ובעל ניסיון בעברו במגוון תפקידי מפתח בתחום האבטחה, החקירות והמודיעין בארץ ובחו"ל.

עם שנים של ניסיון באיסוף מודיעין עסקי חקירתי אסטרטגי, חוקרי מודיעין עסקי תחרותי של משרדינו, יודעים לאסוף מידע חיוני על המתחרים שלכם בשוק, מודיעין אשר יסייע לכם בקבלת ההחלטות הנכונות.

מודיעין עסקי מדויק, הינו הכרחי לבניית אסטרטגיה מנצחת עבור חברות אשר רוצות לקבל החלטות חכמות ומושכלות בנוגע לרכישות חדשות, השקעות, הרחבות, שווקים חדשים, שותפויות ועוד.

האנליסטים של קבוצת DDBI הוכשרו במיוחד לביצוע חקירות מודיעין עסקי חקירתי אסטרטגי וחקירות מודיעין תחרותי, תוך בירור וקבלת מידע יסודי על שותפים עסקיים נוכחיים ופוטנציאליים, לצורך ההצלחה של החברה שלך.

בעזרת המידע שאנו אוספים, תוכלו להגיע להחלטות אסטרטגיות נכונות, לשפר את הפעילות העסקית שלכם ולקבל החלטות נכונות לגבי מערכות יחסים אסטרטגיות ועסקאות עתידיות, והכי חשוב.. להגן על החברה מפני הונאות גניבות ומעילות.

במסגרת פעילות איסוף מודיעין עסקי חקירתי אסטרטגי, נספק לכם מידע מקיף על מתחרים בנישה העסקית שלכם, כולל תמחור, שיווק, הפצה, חידושים, מבצעים ועוד. במסגרת בדיקות אלו, אנו פועלים באופן יצירתי ומקורי, "מחוץ לקופסא" על מנת לספק לכם מידע רלוונטי.

חלק מהשאלות עלייהן אנו עונים במסגרת מודיעין עסקי, מודיעין פיננסי, מודיעין תחרותי ומודיעין  אסטרטגי, כוללות :

מודיעין עסקי חברותמודיעין עסקי פיננסימודעין עסקי לקוחות וספקיםמי זקוק למודיעין עסקי ?
מידע תחרותי על מתחרים קיימים בתחוםמודיעין עסקי על מתחרים פוטנציאלייםמודיעין עסקי לפני עבודה משותפת עם לקוח או ספק.חברות מסחריות מבוססות
מודיעין עסקי על שוק וטכנולוגיה חדשהמודיעין כלכלי תחרותי על לקוחות ומתחריםבדיקות פרופיל מקיפות.חברות צמיחה וסטארטאפים
מודיעין עסקי על מוצרים חדשים וקיימיםבדיקות כלכליות מקיפותבדיקות פוליגרף, מעקבים אחר ספקים ואיתור מידע.לקוחות פרטיים בעלי מוצר
סקרי שוק ומידענות בארץ ובעולם על הזדמנויות עסקיותאיתור רכוש ונכסים בארץ ובחול. בדיקות גרפולוגיות ובדיקות התאמה.בעלי חוב שונים הזקוקים לאיתור רכוש ונכסים של חייבים
מודיעין בתחום מסויים
בין 3000 – 8000 ש"ח
מודיעין עסקי שוטף באופן חדשי. החל מ 10000 ש"ח לחודשסריקת מידענות בארץ ובחו"ל
350 ש"ח לשעה
חקירות איתור נכסים בארץ ובעולם – מחיר ע"פ דרישה

כמו כן אנו פועלים לזיהוי חוזקות, חולשות ופגיעות של מתחרים או שותפים פוטנציאליים.

מודיעין עסקי יספק מידע מקיף על מתחרים בנישה העסקית שלך, כולל תמחור, שיווק, הפצה, חידושים, מבצעים, איתור סיכונים ואיומי שוק , בדיקות נאותות Due Diligence ועוד.


מודיעין עסקי : הכוח של נתונים לקבלת החלטות חכמות

בעזרת מודיעין עסקי, עסקים יכולים להשתמש בתובנות כדי לקבל החלטות חכמות יותר ולהקדים את המתחרים שלהם. עם הכלים והאסטרטגיות הנכונות, עסקים יכולים למנף נתונים כדי לקבל הבנה טובה יותר של הלקוחות שלהם, לייעל את התפעול ולגלות הזדמנויות לצמיחה.

על ידי ניצול המידע העסקי, עסקים יכולים לנצל את הפוטנציאל של הנתונים להניע החלטות חכמות יותר ולמקסם רווחים.


מהו מודיעין עסקי וכיצד הוא יכול להועיל לעסק שלך?

מודיעין עסקי הינו שימוש בכלים וטכניקות המשמשות לניתוח נתונים ממקורות מרובים כדי לקבל תובנות ולקבל החלטות עסקיות טובות יותר.

ניתן להשתמש בו כדי לשפר את היעילות, להגדיל את הרווחיות ולקבל החלטות מושכלות יותר לגבי העתיד.

על ידי מינוף מודיעין עסקי, עסקים יכולים לקבל תובנות חשובות לגבי התנהגות לקוחות, מגמות שוק, ביצועים פיננסיים ועוד. ידע זה יכול לעזור להם לזהות הזדמנויות לצמיחה ושיפור בפעילותם. בעזרת הכלים הנכונים, עסקים יכולים לנצל את הפוטנציאל של הנתונים שלהם ולהשתמש בו כדי לקבל החלטות טובות יותר שיובילו להצלחה.


שילוב סוגים שונים של מודיעין עסקי

מודיעין עסקי חיוני לעסקים כדי לקבל החלטות מונעות נתונים. עם כלי המודיעין הנכונים, חברות יכולות לקבל תובנות חשובות ולקבל החלטות טובות יותר שיכולות לעזור להן להצמיח את העסק שלהן.


תחומי מפתח שבהם מודיעין עסקי יכול לעזור לחברה שלך לצמוח

מודיעין עסקי הוא כלי רב עוצמה שיכול לעזור לחברות לקבל תובנות חשובות לגבי פעילות, הלקוחות והשווקים שלהן. עם כלי מודיעין ומידע נכונים, עסקים יכולים להעריך את הביצועים שלהם ולקבל החלטות מושכלות בהתבסס על ניתוח נתונים מונע.

בעזרת כלים נכונים של מודיעין עסקי, ניתן לפלח לקוחות ועד לניתוח חזוי, לפתרונות אלו יש פוטנציאל לחולל מהפכה באופן שבו חברות מתקשרות עם הלקוחות שלהן ופועלות בצורה יעילה יותר.

 

יישום אסטרטגיית מודיעין עסקי מוצלחת בארגון שלך

מידע עסקי הוא מרכיב קריטי בכל ארגון מצליח. זה עוזר לספק תובנות לגבי הביצועים של ארגון וניתן להשתמש בו כדי לקבל החלטות אסטרטגיות.

יישום אסטרטגיית איסוף מודיעין תחרותי מוצלחת, דורש תכנון ושיקול דעת קפדניים של ההיבטים השונים שיש לקחת בחשבון כגון מקורות נתונים, טכניקות ניתוח נתונים וכלים להדמיה של נתונים. עם היישום הנכון, עסקים יכולים לקבל תובנה רבה יותר לגבי הפעילות שלהם ולקבל החלטות טובות יותר להצלחתם העתידית.


פנו אלינו לקבלת מידע נוסף על כלים שעשויים להזניק את העסק לרמות שלא הכרתם !!!

 

חקירות מודיעין עסקי מתייחסות לתהליך של שימוש בכלים וטכניקות, לאיסוף, ניתוח ופירוש נתונים לצורך חשיפת תובנות וקבלת החלטות עסקיות מושכלות.

חקירות אלה כוללות בדרך כלל בחינת מקורות נתונים שונים, כגון מסדי נתונים, מאגרי נתונים פנימיים וחיצוניים, כדי לזהות דפוסים, מגמות וחריגות שיכולים לספק תובנות חשובות לגבי הפעילות, הביצועים והדינמיקה של העסק של העסק.

 

חקירות מודיעין עסקי כוללות לרוב את השלבים הבאים:

איסוף נתונים

איסוף נתונים רלוונטיים ממקורות שונים, כגון מערכות פנימיות, מאגרי מידע חיצוניים, מדיה חברתית ומאגרי נתונים נוספים.

 

שילוב נתוני מודיעין עסקי

איחוד וארגון הנתונים שנאספו לפורמט אחיד המתאים לניתוח. זה עשוי לכלול ניקוי נתונים וטרנספורמציה כדי להבטיח דיוק ועקביות נתונים.

 

ניתוח נתוני מודיעין עסקי

יישום טכניקות וכלים אנליטיים לבחינת הנתונים וחשיפת תובנות משמעותיות. זה יכול לכלול שיטות כגון כריית נתונים, ניתוח סטטיסטי, הדמיית נתונים ומודלים חזויים.

 

פרשנות ודיווח

פירוש תוצאות הניתוח והצגתן בצורה משמעותית לבעלי עניין, כגון צוותי הנהלה או מקבלי החלטות. זה עשוי לכלול יצירת דוחות, לוחות מחוונים או הדמיות אינטראקטיביות כדי להעביר את הממצאים ביעילות.

 

קבלת החלטות מושכלות

שימוש בתובנות שהושגו מהחקירה כדי לתמוך בקבלת החלטות אסטרטגית, טקטית ותפעולית בתוך הארגון. זה יכול לכלול זיהוי הזדמנויות לחיסכון בעלויות, אופטימיזציה של תהליכים עסקיים, שיפור חוויות הלקוח או זיהוי מגמות והזדמנויות בשוק.

חקירות מודיעין עסקי מבוצעות לרוב על ידי צוותים מיוחדים או אנשים עם מומחיות בניתוח נתונים, סטטיסטיקה וחוש עסקי. הם ממנפים כלים וטכנולוגיות שונות כגון כלים להדמיה של נתונים, שפות שאילתות נתונים ופלטפורמות ניתוח מתקדמות, כדי להקל על תהליך החקירה ולהפיק תובנות ניתנות לפעולה.

בסך הכול, חקירות מודיעין עסקי ממלאות תפקיד מכריע בסיוע לארגונים להשיג יתרון תחרותי, לשפר ביצועים ולקבל החלטות מונעות נתונים המבוססות על הבנה מעמיקה של הסביבה העסקית שלהם.


מודיעין עסקי יכול לשמש אותכם בדרכים שונות כדי לקבל תובנות ולקבל החלטות מושכלות בתוך הארגון שלכם.

 

לדוגמא, הנה כמה מקרי שימוש נפוצים למינוף מודיעין עסקי:

ניתוח ביצועים: השתמשו בכלי זה כדי לעקוב ולנתח מדדי ביצועים מרכזיים הרלוונטיים למטרות העסקיות שלכם. עקבו אחר מדדים כגון הכנסות ממכירות, שיעורי גיוס לקוחות, מחזור מלאי או פרודוקטיביות עובדים כדי לזהות מגמות, לזהות אזורי שיפור ולייעל את הפעילות שלכם.


מחקר שוק

השתמשו במודיעין עסקי כדי לאסוף ולנתח נתוני שוק, מידע מתחרים והתנהגות לקוחות כדי להבין את מגמות השוק, לזהות הזדמנויות חדשות ולפתח אסטרטגיות שיווק יעילות.

 

ניתוח לקוחות

ניתוח נתוני לקוחות כדי לקבל תובנות לגבי ההעדפות, ההתנהגות ודפוסי הקנייה שלהם. מידע זה יכול לעזור לפלח את בסיס הלקוחות שלכם, להתאים אישית קמפיינים שיווקיים, לשפר את שביעות רצון הלקוחות ולהגדיל את שימור הלקוחות.

 

ניתוח פיננסי

השתמש במודיעין עסקי כדי לנתח נתונים פיננסיים, כגון הכנסות, הוצאות ורווחיות, כדי לקבל הבנה מקיפה של הבריאות הפיננסית של הארגון שלכם. זה יכול לכלול חיזוי ביצועים פיננסיים עתידיים, זיהוי הזדמנויות לחיסכון בעלויות ואופטימיזציה של אסטרטגיות תמחור.

 

אופטימיזציה של שרשרת האספקה

השתמש במודיעין עסקי כדי לנטר ולייעל את תהליכי שרשרת האספקה שלכם. נתח נתונים הקשורים לרמות מלאי, ביצועי ספקים, מילוי הזמנות והובלה כדי לשפר את היעילות, להפחית עלויות ולמזער שיבושים.

 

ניהול סיכונים

השתמשו בחקירות מודיעין עסקי כדי לזהות סיכונים ופגיעות פוטנציאליים בתוך העסק שלכם. על ידי ניתוח נתונים ממקורות שונים, אתם יכולים לזהות דפוסים המצביעים על פעילויות הונאה, איומי אבטחת סייבר, בעיות ציות או סיכונים תפעוליים, מה שמאפשר לכם לנקוט באמצעים יזומים כדי להפחית סיכונים אלו.

 

תמיכה בהחלטות

השתמשו בכלי מודיעין עסקי כדי לספק נתונים והדמיות בזמן אמת או כמעט בזמן אמת כדי לתמוך בקבלת החלטות ברמות שונות של הארגון שלכם. זה יכול לכלול לוחות מחוונים אינטראקטיביים, דוחות אד-הוק ותובנות מונעות נתונים המאפשרות למנהלים, למנהלים ולעובדים לקבל החלטות מושכלות במהירות.

 

כדי להשתמש ביעילות במידע המתקבל ממודיעין עסקי, בצעו את השלבים הבאים:

 

הגדירו את היעדים שלכם: נסחו בצורה ברורה את הבעיות או השאלות העסקיות הספציפיות שאתם רוצים לטפל בהן עם מידע אשר יתקבל ממודיעין עסקי.

זהו מקורות נתונים רלוונטיים: קבעו את מקורות הנתונים המכילים את המידע הדרוש כדי לענות על שאלותיכם. זה יכול לכלול מסדי נתונים פנימיים, גיליונות אלקטרוניים, מערכות CRM, מערכות ERP, נתוני מדיה חברתית, ודוחות מחקרי שוק חיצוניים.

איסוף ואינטגרציה של נתונים: אספו ואינטגרציה של הנתונים הרלוונטיים לתוך מאגר נתונים מרכזי, תוך הבטחת דיוק ועקביות הנתונים.

ניתוח נתונים: החלו טכניקות ניתוח נתונים מתאימות, כגון כריית נתונים, ניתוח סטטיסטי והדמיה, כדי לחקור דפוסים, מגמות ויחסים בתוך הנתונים.

פרשנות ודיווח: פרשו את תוצאות הניתוח והצג אותן בצורה משמעותית ומעשית באמצעות דוחות, לוחות מחוונים או הדמיות.

יישמו תובנות: השתמש בתובנות שהושגו מניתוח מודיעין עסקי כדי לספק החלטות אסטרטגיות, טקטיות ותפעוליות בתוך הארגון שלכם. עקבו אחר ההשפעה של החלטות אלה וחדדו את גישת ה-BI שלכם לפי הצורך.

 

חשוב לציין כי מינוף מוצלח של מודיעין עסקי דורש שילוב של מומחיות טכנית, ידע בתחום ושיתוף פעולה בין משתמשים עסקיים ואנשי IT. בנוסף, בחירת הכלים והטכנולוגיות הנכונות שמתאימות לצרכים ולתקציב הספציפיים שלכם, היא קריטית.

 

האם איסוף מודיעין עסקי הוא חוקי ?

כן, שימוש במודיעין עסקי הוא חוקי כל עוד הוא נעשה בהתאם לחוקים ולתקנות החלים.

מודיעין עסקי כולל איסוף, ניתוח ופרשנות של נתונים, אשר עשויים לכלול מידע אישי, פיננסי  רגיש. כדי להבטיח פרקטיקות משפטיות ואתיות, חשוב להקפיד על השיקולים הבאים:

פרטיות נתונים: בעת איסוף וניתוח נתונים, ארגונים חייבים לציית לחוקי הפרטיות והתקנות, הנהוגים בישראל ובמדינות נוספות בעולם, כל מדינה וחוקיה הספציפיים. זה כולל לעיתים קבלת הסכמה לאיסוף נתונים, יישום אמצעי אבטחה מתאימים והגנה על סודיות המידע האישי.

ממשל נתונים: קבעו נוהלי ממשל נתונים נאותים בארגון שלכם כדי להבטיח שהנתונים מטופלים בצורה אחראית ואתית. זה כולל הגדרת בעלות על נתונים, קביעת תקני איכות נתונים ויישום בקרות גישה לנתונים כדי להגן על מידע רגיש.

קניין רוחני: כבדו את זכויות הקניין הרוחני בעת שימוש בבינה עסקית. ודאו שיש לכם את הזכויות או הרישיונות הדרושים כדי לגשת ולהשתמש בנתונים או במידע שאתם מנתחים, במיוחד אם הם מגיעים ממקורות חיצוניים.

תקנות ספציפיות לתעשייה: לחלק מהענפים, כגון שירותי בריאות, פיננסים או תקשורת, יש תקנות ודרישות ציות ספציפיות הקשורות לטיפול וניתוח נתונים. ודאו שפעילויות המודיעין העסקי שלכם תואמות לתקנות ספציפיות לתעשייה הרלוונטיות לארגון שלכם.

שיקולים אתיים: בעוד מידע המתקבל ממודיעין עסקי יכולה לספק תובנות חשובות, חשוב להשתמש במידע בצורה אתית. הימנעו משימוש במודיעין עסקי כדי לעסוק בפעילויות לא חוקיות או לא אתיות, כגון הונאה, מניפולציות בשוק או אפליה.

 

מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע כגון חוקר פרטי או עורך דין המכירים את החוקים והתקנות החלים על תחום השיפוט והתעשייה שלכם כדי להבטיח ששיטות המודיעין העסקי שלכם יתאימו לדרישות החוק והסטנדרטים האתיים.

 

צרו עימנו קשר עוד היום לשיחת ייעוץ דיסקרטית ולקבלת מידע נוסף !

דילוג לתוכן