קבוצת DDBI

DDBI Group

DDBI הינה חברה ישראלית בעלת ניסיון של למעלה מ 30 שנה בתחום מודיעין עסקי | בדיקות נאותות | איתור נכסים בארץ ובעולם. החברה מספקת אינפורמציה בינלאומית בתחום מודיעין עסקי אסטרטגי ובדיקות נאותות – Due Diligence
אשר נועדו לסייע ללקוחות עסקיים וחברות בקבלת החלטות קריטיות והפחתת סיכון.

בדיקות נאותות

קבוצת DDBI פועלת בתחום החקירות והמודיעין העסקי למעלה מ25 שנה ומבצעת במסגרת פעילותה השוטפת בדיקות נאותות על גורמים פרטיים, עסקיים, חברות וארגונים ברחבי העולם. משקיעים פיננסים, משרדי עורכי דין ולקוחות עסקיים ופרטיים, מסתמכים על יכולות המודיעין העסקי האסטרטגי שאנו מספקים על מנת לענות על השאלות המורכבות ועל מנת להגיע לעסקאות טובות. עם יכולות וקשרים ענפים בישראל וברחבי העולם, אנו עורכים חקירות מותאמות אישית המספקות מודיעין עליו ניתן להסתמך בכדי לסייע בקבלת החלטות קריטיות.

בדיקת נאותות לחברות | בדיקות נאותות פיננסית | בדיקת נאותות לחברה | השגת ראיות | בדיקות נאותות | פתרון סכסוכים עסקיים

בדיקות נאותות לחברות מבוצעות במסגרת הכנת תיק מודיעין עסקי אסטרטגי .

בדיקות נאותות |  Due Diligence, בדיקת פרופיל עסקי ועוד, מספקות מידע לגבי המוניטין של לקוח פוטנציאלי או ספק. האם יש להם אינטרסים חבויים ונסתרים מן העין? מהו ניסיונם של שותפים קודמים שלהם והאם יש להם "תיבת פנדורה" המכילה מידע אותו הם אינם חושפים? עד כמה הם יציבים פיננסית, וכדומה.


בדיקות נאותות | עם מי אתם עושים עסקים?

ב"כפר הגלובלי "שעולמנו הפך להיות, יש אלפי הזדמנויות עסקיות בינלאומיות שלא ניתן היה לחלום עליהן עד לפני זמן לא רב.

האינטרנט המהיר ומתקני התקשורת המשוכללים הקלו עלינו לתקשר עם שותפים ושותפים פוטנציאליים בכל רחבי העולם ולעשות איתם עסקים.

קונים, ספקים, זכיינים, נציגים ומשקיעים נמצאים במרחק של קליק אחד בלבד … אך עם הטוב עלול להגיע גם הרע, ובחלק' מהמקרים, אותם אנשי עסקים שאנו מעוניינים לעשות איתם עסקים, עלולים , להתגלות כאנשים שכדאי מאוד להתרחק מהם …כאן, בדיקת נאותות חקירתית יכולה לעזור.

בדיקת נאותות Due Diligence הנעשית לפני יצירת קשר עסקי עם צד שלישי עשויה להרים את העסק שלך לגבהים חדשים ולהצלחה מסחררת אך עלולה גם, במידה ו"נפלת" על שותף או ספק בעייתי, להכניס את העסק למצב כלכלי חמור.

מי יכול להבטיח לך שהאדם שאיתו אתה מתמודד. הוא אכן השותף הנכון? הסיכונים גבוהים מכדי שניתן להתעלם מהם!  כמה אתם באמת יודעים על האדם או הגוף שאתה עומדים לעשות איתם עסקים?

קבוצת DDBI פועלת בזירת המודיעין העסקי האסטרטגי מזה למעלה מ 20 שנה ומבצעת בדיקות נאותות חקירתית באופן יומיומי.

חלק מבדיקות הנאותות אותן אנו מבצעים לפני התקשרות העסק שלך עם גורמים חדשים, כוללות בדיקה פיננסית כלכלית של הגוף המדובר, מצב חובותיו לרשויות שונות, מצבו המשפטי והאם תלויות כנגדו תביעות אזרחיות, מהו המוניטין שלו בשוק בו הוא פועל ועוד.

החוקרים והמנתחים של קבוצתנו הינם בעלי גישה למידע מעמיק, כמעט בכל מקום על פני האדמה, אנו נספק לך תמונה ברורה ומקיפה של הגוף או האדם אותו ברצונך לבדוק, כך שההחלטה האם לחבור אליו או לא, תהייה מבוססת על עובדות חותכות.


בדיקות נאותות מה הן כוללות ?

בדיקת נאותות חקירתית סמויה

האופציה הראשונה הינה בדיקת נאותות סמויה על אדם פרטי או חברה עמם הלקוח רוצה להתקשר עסקית, אך אינו מעוניין כי הגוף עמו הוא שוקל להתקשר עסקית, ידע כי מתבצעת בעניינו בדיקת נאותות.


בדיקות נאותות יכללו ע"פ רוב את הפרמטרים הבאים:

  1. פרטים אישיים על הנבדק או משפחתו. במקרה של חברה , פרטים אודות החברה ומנהליה.
  1. כתובת מגורים של הנבדק או במקרה של חברה, כתובתה הרשומה ובדיקה האם אכן מבוצעת פעילותה מכתובת זו.
  1. כנ"ר/פשט"ר – בדיקה בכונס הנכסים הרשמי שבמשרד המשפטים לבירור האם לאדם הנבדק או לחברה קיימים צווי כינוס נכסים ו/או פשיטות רגל העומדים כיום או שניתנו בעבר.
  1. רשות האכיפה והגבייה – האם הנבדק או החברה מופיעים במרשם החייבים המוגבלים באמצעים.
  1. סריקת מדיה כללית על האדם או החברה הנבדקת, לרבות פרסומים שליליים, תביעות משפטיות ועוד.
  1. השכלה אקדמית של הנבדק.
  1. היסטוריה תעסוקתית של הנבדק ובמקרה של חברה קשריה העסקיים
  1. בדיקה ברשם החברות: איתור חברות בהן הנבדק או החברה רשומים כמנהלים ו/או בעלי מניות.
  1. רשם המשכונות – בדיקה ברשם המשכונות לאיתור משכונות ע"ש הנבדק הפרטי או החברה.


האופציה השנייה אשר לעיתים משולבת לאחר בדיקת נאותות סמויה ,הינה בדיקת נאותות גלויה מול החברה או האדם עימו הלקוח רוצה להתקשר עסקית.

בדיקה זו תכלול פרמטרים רבים נוספים ותעשה בד"כ על ידי עורכי דין ורואי חשבון המתמחים בתחום כאשר חלק מהפרמטרים בבדיקה זו יכללו :


בדיקת החברה מבחינה עץ בעלויות:

מיהם המחזיקים במניות החברה והאם יש להם הביטים בעייתיים מבחינה עסקית או פלילית.

הנכסים הנמצאים בבעלות החברה או האדם הנבדק :

נכסי נדל"ן, רכוש וכל נכס פיזי אחר של החברה, נכסי קניין רוחני וזכויות יוצרים, פטנטים וכדומה.

 

בדיקות נאותות לבדיקת התחייבויות החברה

התחייבויות כלפי ספקים, התחייבויות כלפי עובדים, התחייבויות כלפי צדדים שלישיים, נכסים וכדומה


צרו עימנו קשר היום לקבלת מידע נוסף באופן דיסקרטי
.

דילוג לתוכן