בדיקות נאותות

קבוצת DDBI פועלת בתחום החקירות והמודיעין העסקי למעלה מ25 שנה ומבצעת במסגרת פעילותה השוטפת בדיקות נאותות על גורמים פרטיים, עסקיים, חברות וארגונים ברחבי העולם. משקיעים פיננסים, משרדי עורכי דין ולקוחות עסקיים ופרטיים, מסתמכים על יכולות המודיעין העסקי האסטרטגי שאנו מספקים על מנת לענות על השאלות המורכבות ועל מנת להגיע לעסקאות טובות. עם יכולות וקשרים ענפים בישראל וברחבי העולם, אנו עורכים חקירות מותאמות אישית המספקות מודיעין עליו ניתן להסתמך בכדי לסייע בקבלת החלטות קריטיות.

חלק מן השאלות עלייהם אנו עונים במסגרת הכנת תיק מודיעין עסקי חקירתי אסטרטגי הינן, בדיקת נאותות Due Diligence, בדיקת פרופיל עסקי ועוד, בדיקות המספקות מידע לגבי המוניטין של לקוח פוטנציאלי או ספק. האם יש להם אינטרסים חבויים ונסתרים מן העיין? מהו ניסיונם של שותפים קודמים שלהם והאם יש להם "תיבת פנדורה" המכילה מידע אותו הם אינם חושפים? עד כמה הם יציבים פיננסית, ועוד.

עם מי אתם עושים עסקים?

ב"כפר הגלובלי "שעולמנו הפך להיות, יש אלפי הזדמנויות עסקיות בינלאומיות שלא ניתן היה לחלום עליהן עד לפני זמן לא רב.

האינטרנט המהיר ומתקני התקשורת המשוכללים הקלו עלינו לתקשר עם שותפים ושותפים פוטנציאליים בכל רחבי העולם ולעשות איתם עסקים.

קונים, ספקים, זכיינים, נציגים ומשקיעים נמצאים במרחק של קליק אחד בלבד … אך עם הטוב עלול להגיע גם הרע, ובחלק' מהמקרים, אותם אנשי עסקים שאנו מעוניינים לעשות איתם עסקים, עלולים , להתגלות כאנשים שכדאי מאוד להתרחק מהם …כאן, בדיקת נאותות חקירתית יכולה לעזור.

בדיקת נאותות חקירתית הנעשית לפני יצירת קשר עסקי עם צד שלישי עשויה להרים את העסק שלך לגבהים חדשים ולהצלחה מסחררת אך עלולה גם, במידה ו"נפלת" על שותף או ספק בעייתי, להכניס את העסק למצב כלכלי חמור.

מי יכול להבטיח לך שהאדם שאיתו אתה מתמודד. הוא אכן השותף הנכון? הסיכונים גבוהים מכדי שניתן להתעלם מהם!  כמה אתם באמת יודעים על האדם או הגוף שאתה עומדים לעשות איתם עסקים?

קבוצת DDBI פועלת בזירת המודיעין העסקי האסטרטגי מזה למעלה מ 20 שנה ומבצעת בדיקות נאותות חקירתית באופן יומיומי.

חלק מבדיקות הנאותות החקירתית אותן אנו מבצעים לפני התקשרות העסק שלך עם גורמים חדשים, כוללות בדיקה פיננסית כלכלית של הגוף המדובר, מצב חובותיו לרשויות שונות, מצבו המשפטי והאם תלויות כנגדו תביעות אזרחיות, מהו המוניטין שלו בשוק בו הוא פועל ועוד..

החוקרים והמנתחים של קבוצתנו הינם בעלי גישה למידע מעמיק, כמעט בכל מקום על פני האדמה, אנו נספק לך תמונה ברורה ומקיפה של הגוף או האדם אותו ברצונך לבדוק, כך שההחלטה האם לחבור אליו או לא, תהייה מבוססת על עובדות חותכות.

צרו עימנו קשר היום לקבלת מידע נוסף באופן דיסקרטי.

דילוג לתוכן