מודיעין עסקי חקירתי

בין אם ברצונך לשפר את מיקומך בשוק הקיים בתחום שלך, ובין אם לפרוץ לשווקים חדשים, עליך לדעת הרבה על המתחרים והלקוחות שלך בכדי להגיע לאסטרטגיה הנכונה. מיהם המתחרים שלך? האם הם עומדים להשיק מוצר חדש או לצאת בקמפיין חדש? האם יש להם מוצרים חדשים שאתם צריכים להכיר? לאילו מוצרים בשוק כדאי לשים לב?מי הלקוחות שכדאי לנסות לפנות אליהם?

קבוצת DDBI הינה קבוצה ותיקה ומובילה בתחומה בישראל. הקבוצה מספקת שירותים באופן שוטף למגזר העסקי והפרטי בתחום מודיעין עסקי, מודיעין פיננסי, מודיעין אסטרטגי, בדיקות נאותות ואיתור נכסים מוסתרים בישראל וברחבי העולם.

הקבוצה משמשת כנציגה בישראל בתחום מודיעין עסקי למספר חברות בינלאומיות בעלות שם, מהמובילות בעולם.

תחום מודיעין עסקי הוא תחום מורכב אשר דורש דיוק ומחשבה יצירתית, ועל מנת לספק שירות מודיעין עסקי יעיל ומדוייק, אנו עובדים בפריסה בינלאומית ובעלי רשת ענפה של קשרים במדינות רבות דבר המאפשר לנו לספק שירות מודיעין עסקי פיננסי ואסטרטגי חובק עולם.

הצוות שלנו מונה יוצאי יחידות מיוחדות בתחום הפיננסי כלכלי, יוצאי שירותי הביטחון בתפקידי איסוף מידע והפעלה, ואנליסטים מתחומים שונים.

יו"ר הקבוצה עוסק בתחום המודיעין מזה כ 30 שנה, יוצא יחידה מיוחדת ובעל ניסיון בעברו במגוון תפקידי מפתח בתחום האבטחה, החקירות והמודיעין בארץ ובחו"ל.

עם שנים של ניסיון באיסוף מודיעין עסקי חקירתי אסטרטגי, חוקרי מודיעין עסקי תחרותי של משרדינו, יודעים לאסוף מידע חיוני על המתחרים שלכם בשוק, מודיעין אשר יסייע לכם בקבלת ההחלטות הנכונות.

מודיעין עסקי מדויק, הינו הכרחי לבניית אסטרטגיה מנצחת עבור חברות אשר רוצות לקבל החלטות חכמות ומושכלות בנוגע לרכישות חדשות, השקעות, הרחבות, שווקים חדשים, שותפויות ועוד.

האנליסטים של קבוצת DDBI הוכשרו במיוחד לביצוע חקירות מודיעין עסקי חקירתי אסטרטגי וחקירות מודיעין תחרותי, תוך בירור וקבלת מידע יסודי על שותפים עסקיים נוכחיים ופוטנציאליים, לצורך ההצלחה של החברה שלך.

בעזרת המידע שאנו אוספים, תוכלו להגיע להחלטות אסטרטגיות נכונות, לשפר את הפעילות העסקית שלכם ולקבל החלטות נכונות לגבי מערכות יחסים אסטרטגיות ועסקאות עתידיות, והכי חשוב.. להגן על החברה מפני הונאות גניבות ומעילות.

במסגרת פעילות איסוף מודיעין עסקי חקירתי אסטרטגי, נספק לכם מידע מקיף על מתחרים בנישה העסקית שלכם, כולל תמחור, שיווק, הפצה, חידושים, מבצעים ועוד. במסגרת בדיקות אלו, אנו פועלים באופן יצירתי ומקורי, "מחוץ לקופסא" על מנת לספק לכם מידע רלוונטי.

חלק מהשאלות עלייהן אנו עונים במסגרת מודיעין עסקי, מודיעין פיננסי, מודיעין תחרותי ומודיעין  אסטרטגי, כוללות :

מודיעין עסקי חברותמודיעין עסקי פיננסימודעין עסקי לקוחות וספקיםמי זקוק למודיעין עסקי ?עלויות מודיעין עסקי
מידע תחרותי על מתחרים קיימים בתחוםמודיעין עסקי על מתחרים פוטנציאלייםמודיעין עסקי לפני עבודה משותפת עם לקוח או ספק.חברות מסחריות מבוססותמידע נקודתי בתחום מסויים
בין 3000 – 8000 ש"ח
מודיעין עסקי על שוק וטכנולוגיה חדשהמודיעין כלכלי תחרותי על לקוחות ומתחריםבדיקות פרופיל מקיפות.חברות צמיחה וסטארטאפיםמודיעין עסקי שוטף באופן חדשי. כ 10000 ש"ח לחודש
מודיעין עסקי על מוצרים חדשים וקיימיםבדיקות כלכליות מקיפותבדיקות פוליגרף, מעקבים אחר ספקים ואיתור מידע.לקוחות פרטיים בעלי מוצרבדיקות מידענות בארץ ובחו"ל
350 ש"ח לשעה
סקרי שוק ומידענות בארץ ובעולם על הזדמנויות עסקיותאיתור רכוש ונכסים בארץ ובחול. בדיקותץ גרפולוגיות ובדיקות התאמה.בעלי חוב שונים הזקוקים לאיתור רכוש ונכסים של חייביםחקירות איתור נכסים בארץ ובעולם – מחיר ע"פ דרישה

כמו כן אנו פועלים לזיהוי חוזקות, חולשות ופגיעות של מתחרים או שותפים פוטנציאליים.

מודיעין עסקי יספק מידע מקיף על מתחרים בנישה העסקית שלך, כולל תמחור, שיווק, הפצה, חידושים, מבצעים, איתור סיכונים ואיומי שוק , בדיקות נאותות חקירתית ועוד.

צרו איתנו קשר לקבלת מידע נוסף באופן דיסקרטי.

דילוג לתוכן